Jsme taneční klub fungující pod Domem dětí a mládeže v Děčíně. Pracujeme s dětmi již od 3 let až po Oldies kategorii 50+.

Vidět nás můžete na různých akcích pořádaných DDM, městem, či plesech. Každoročně se účastníme tanečních soutěží jako je Taneční skupina roku, Festival tanečního mládí a mnoha dalších.

Nové členy přijímáme vždy začátkem nového školního roku nebo na základě vypsaných náborů….

Získali jsme celkem

Letos jsme získali
0 zlatých medailí
0 stříbrných medailí
0 bronzových medailí

Další zajímavá čísla

240 tanečníků To je počet aktivních tanečníku v TK Scratch tento rok.
150+ choreografií Tolik choreografíí vzniklo za 32 let působení tanečního klubu.
500+ medailí Ve sbírce máme více než 500 medailí z různých tanečních soutěží po celé České republice.
1989 rok založení Taneční klub Scratch byl založen v roce 1989 Yvetou Murínovou a Aničkou Sedlákovou. Dnes už zde působí pouze Yveta jako hlavní trenérka tanečního klubu.
57 let To je rozdíl mezi nejmladším a nejstarším aktivním členem tanečního klubu.
vícemistři světa V červnu roku 2022 jsme se stali dvojnásobnými vícemistry světa na World dance championship Budapešť 2022.