Úspěch na finále MiA Festivalu

19. 5. 2024 Lukáš Bendl

Včera se v pražské Lucerně konal finálový den taneční soutěže MiA Festival, kde se utkaly týmy z celé republiky. Soutěže se zúčastnily týmy Annabelle, Level up, Pod hladinou, Wednesday, Vítejte ve Springfieldu a předvedly své choreografie. Výjimečné vystoupení s názvem Pod hladinou se natolik povedlo, že se tým kvalifikoval do Grandfinále. Společně s Annabelle budou reprezentovat svou kategorii na prestižním finálovém klání, které proběhne 2. června 2024 opět v Lucerně. Atmosféra byla nabitá energií a všichni soutěžící předvedli obdivuhodné výkony.

Dalším choreografiím se také dařilo. Naše týmy získaly další medaile a ocenění, což jen podtrhlo jejich talent a tvrdou práci. Tým Pod hladinou sklidil zasloužený potlesk a uznání poroty i diváků. Teď se pečlivě připravují na další výzvu a doufají v další úspěch. Taneční soutěž MiA Festival opět ukázala, jak talentovaní a oddaní jsou naši mladí tanečníci. Diváci si užili pestrou paletu stylů a choreografií, které jim přinesly nezapomenutelný zážitek. Organizátoři festivalu slibují, že nadcházející Grandfinále bude ještě velkolepější a plné překvapení. Tanečníci i fanoušci se už nemohou dočkat, až opět zaplní Lucernu a oslaví radost z tance.

Již příští víkend nás čeká Mistrovství České republiky v Litoměřicích na soutěži Czech Dance Tour. Naši tanečníci jsou plní odhodlání a připraveni předvést své nejlepší výkony. Doufáme, že navážeme na úspěchy z MiA Festivalu a přivezeme další cenné trofeje.

Děkujeme za podporu!
Tanečníci TK Scratch