Czech dance tour: Mistrovství České republiky

22. 5. 2024 Lukáš Bendl

Již tento víkend se náš taneční klub zúčastní Mistrovství České republiky taneční soutěže Czech Dance Tour. Zúčastní se týmy Pod hladinou, Annabelle, Vítejte ve Springfieldu, Wednesday, Stranger Things, Faraonova hvězda a Příběh temný a strašidelný. 

Celé mistrovství je rozděleno do tří soutěžních dní, a každý den přinese nezapomenutelné taneční zážitky. 

V pátek se za nás představí choreografie Pod hladinou, Wednesday a Annabelle. 

Pod hladinou slibuje magickou podívanou inspirovanou podmořským světem. Annabelle přinese hororovou atmosféru plnou napětí. Wednesday čerpá inspiraci z temného a mysteriózního seriálu, který diváky přenese do světů plných záhad.

V sobotní části nás čeká naše nejstarší kategorie Oldies a choreografie s názvem Vítejte ve Springfieldu. Tato choreografie nabídne humorný pohled na známé postavy z populárního seriálu.

V neděli nás čekají naše ART skupiny a Schooldance. Ve schooldance s choreografií Stranger things se podíváme opět do mysteriózního a temného seriálu. V ART choreografiích se nám představí Faraonova hvězda a Příběh temný a strašidelný. Faraonova hvězda nás zavede do starověkého Egypta, plného mystiky a starodávných rituálů, zatímco Příběh temný a strašidelný slibuje děsivý zážitek plný napětí a překvapení.

Celou soutěž budete moci sledovat živě přes livestream, takže si nenechte ujít žádný z těchto úchvatných výkonů. Naši tanečníci jsou připraveni podat maximální výkon a ukázat, co všechno se naučili. 

Těšíme se na podporu našich fanoušků a doufáme, že se nám podaří dosáhnout skvělých výsledků. Pojďme společně fandit našim talentovaným týmům a užít si tento taneční svátek!

Odkaz na sledování živého přenosu vám budeme sdílet na facebookových stránkách. 

Tým TK Scratch