Czech dance tour: Úspěch na postupové soutěži!

17. 3. 2024 Lukáš Bendl

# Česká taneční tour: Úspěch na postupové soutěži!

Včera se naše taneční skupina zúčastnila prestižní postupové soutěže Czech Dance Tour a s nadšením sdělujeme, že jsme dosáhli skvělých výsledků! Celkem jsme předvedli sedm choreografií, z nichž pět získalo zlaté medaile a další dvě získaly stříbrné medaile. Tento úspěch nás opravdu povzbudil, a to nejen pro radost z ocenění, ale také proto, že všechny naše choreografie postupují do dalšího kola na Mistrovství Čech v Litoměřicích.

Každá choreografie, kterou jsme představili, nesla s sebou jedinečný příběh a energii, kterou jsme věnovali do každého kroku. Naše taneční vystoupení nebyla jen o pohybu, ale také o vyprávění příběhu a sdílení emocí s publikem.

Mezi choreografiemi, které si odnesly zlaté medaile, patří „Pod Hladinou“, „Příběh temný a strašidelný“, „Stranger Things“, „Annabelle“ a „Vítejte ve Springfieldu!“. Každá z těchto choreografií představovala různé žánry a styly tance, a my jsme nadšeně uvítali ocenění, které ukázalo naší širokou škálu schopností a kreativity.

Neméně důležitá byla také ocenění stříbrných medailí, které získaly naše choreografie „Faraonova hvězda“ a „Wednesday“. I přesto, že jsme se nesetkali s prvním místem, jsme na tato ocenění velmi hrdí, protože každá z těchto choreografií nesla svou jedinečnou energii a význam.

Naše cesta na taneční scéně nekončí tímto úspěchem. Právě naopak, tento úspěch nám dodává sílu a motivaci, abychom pokračovali ve své práci a zdokonalovali se dál. S radostí očekáváme další kolo soutěže na Mistrovství Čech v Litoměřicích, kde budeme opět předvádět naše choreografie s odhodláním a vášní.

Chceme také poděkovat našemu týmu tanečníků, choreografům a všem, kteří nás podporovali po celou dobu příprav na tuto soutěž. Bez vaší podpory by tento úspěch nebyl možný. Díky vám jsme dosáhli naších cílů a sdíleli naši lásku k tanci s celým světem.

Těšíme se na další výzvy a příležitosti, které přinese naše taneční cesta, a věříme, že naše vášeň a oddanost nás povedou ještě dál. Buďte s námi, ať už na tanečním parketu nebo jako diváci, a společně budeme pokračovat ve vytváření magie tance.

TK Scratch